Laviva Baza olarak: Güleryüzlüyüz, Müşteri Odaklıyız, Çalışkanız, Disiplinliyiz, Hızlıyız, Yaratıcıyız, Yenilikçiyiz

Vizyonumuz

Baza sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.

Sektörel yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak. Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Yatak ve baza sektörünü yakından takip ederek. Yata vöe Bazaların getirdiği yenilikleri müşterilerimizi entegrasyon halinde tutmaktır. Teknolojinin baş döndürücü hızını sanayi ve estetik sınıfımızda harmanlayıp, uygun olanı uygun müşterimizle paylaşmamak ilkelerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Laviva Baza olarak: Güleryüzlüyüz, Müşteri Odaklıyız, Çalışkanız, Disiplinliyiz, Hızlıyız, Yaratıcıyız, Yenilikçiyiz